Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Liczba produktów na stronę 9 24 36

Naszyjnik BEE

39.90 
Delikatny naszyjnik z zawieszką w kształcie pszczółki. Został wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje i nie uczula. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik CHAIN

29.90 
Naszyjnik o grubszym splocie. Wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik EARTH

29.90 
Naszyjnik z kwadratową zawieszką, w środku której znajduje się kula ziemska. Wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik HEAVY podwójny

39.90 
Podwójny naszyjnik w złotym kolorze wykonany ze stali chirurgicznej. Dzięki oryginalnym splocie nada charakteru każdej stylizacji. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik JASKÓŁKA

29.90 
Naszyjnik z dwoma jaskółkami. Wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik LUCKY

29.90 
Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula. Dodatek pereł sprawia, że idealnie wkomponuje się w elegancką stylizację.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik MULTICOLOR

34.90 
Naszyjnik wykonany z kolorowych prostokątów - doda charakteru każdej stylizacji.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik STONE biały kamień

32.90 
Naszyjnik w złotym kolorze wykonany ze stali chirurgicznej. Zapinany na karabińczyk. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik STONE zielony kamień

32.90 
Naszyjnik w złotym kolorze wykonany ze stali chirurgicznej. Zapinany na karabińczyk. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik WAVE

49.90 
Naszyjnik wykonany na wzór różańca. Brak możliwości regulacji - zapinany z przodu. Wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.