Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Liczba produktów na stronę 9 24 36

Bransoletka podwójna łańcuch

39.90 
Podwójna bransoletka na wzór łańcucha. Wykonana ze stali chirurgicznej - nie czernieje i nie uczula. Ten model doda charakteru każdej stylizacji. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Bransoletka podwójna z masą perłową

39.90 
Podwójna bransoletka z kółeczkiem z masy perłowej ze złotą obwódką. Doda elegancji każdej stylizacji. Wykonana ze stali chirurgicznej. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Bransoletka żmijka z czarnym kamieniem

39.90 
Bransoletka płaska żmijka z czarnym kamieniem ze złotą obwódką. Pięknie się układa, wykonana ze stali chirurgicznej - nie czernieje i nie uczula. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik BEE

39.90 
Delikatny naszyjnik z zawieszką w kształcie pszczółki. Został wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje i nie uczula. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik CHAIN

29.90 
Naszyjnik o grubszym splocie. Wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik LUCKY

29.90 
Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie czernieje ani nie uczula. Dodatek pereł sprawia, że idealnie wkomponuje się w elegancką stylizację.   UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.

Naszyjnik podwójny z krzyżem

49.90 
Połączenie płaskiej żmijki z naszyjnikiem z czarnymi koralikami. Wykonanie ze stali chirurgicznej.

Naszyjnik STONE biały kamień

32.90 
Naszyjnik w złotym kolorze wykonany ze stali chirurgicznej. Zapinany na karabińczyk. UWAGA! Unikaj kontaktu z wodą i perfumami.