Darmowa dostawa od 399zł | Kupuj teraz, zapłać za 30 dni

Zwroty/wymiany/reklamacje

ZWROTY

Każdy klient ma prawo do dokonania zwrotu (odstąpienia od umowy zawartej na odległość) w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia bez podania przyczyny.

Jak dokonać zwrotu?

1.Pobierz i wypełnij FORMULARZ ZWROTU
2. Zapakuj produkty - możesz użyć pudełka, w którym je wysłaliśmy. Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć produkty.
3. Dołącz dowód zakupu - zwrot dokonywany jest tylko na podstawie dowodu zakupu dołączonego do paczki.
4. Wyślij produkty bezpośrednio na adres  44-362 Rogów, ul. Wyzwolenia 58. 

Uprasza się klientów o odsyłanie towarów nieuszkodzonych, z oryginalnymi metkami oraz dołączonym dowolnym dowodem zakupu i formularzem zwrotu. Pamiętaj, że jako Klient ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania i powinieneś obchodzić się z nim i sprawdzać go tylko w taki sam sposób w jaki mógłbyś to zrobić w sklepie stacjonarnym. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie produktu przed wysyłką, tak aby zminimalizować jego uszkodzenia podczas transportu.

Zwrot środków za produkty jest dokonywany na rachunek bankowy, którego numer jest podany w formularzu zwrotu do 14 dni od dnia otrzymania zwrotu.

Pobierz formularz zwrotu

 

WYMIANA

1. Dokonaj zwrotu produktów zgodnie z instrukcją powyżej. Środki za odesłane produkty zostaną zwrócone do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwrotu. 
2. Złóż nowe zamówienie. 

 

REKLAMACJA

Reklamacji nie podlegają produkty, w których wady wystąpiły w skutek nieprawidłowego użytkowania, konserwowania i prania. 

Paczkę z wadliwym produktem odeślij na adres: 44-362 Rogów, ul. Wyzwolenia 58 wraz z FORMULARZEM REKLAMACJI oraz dowodem zakupu. 
Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. 
Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, środki za wadliwy produkt oraz przesyłkę zwracane są na rachunek bankowy, którego numer podany jest w formularzu reklamacji. 
Jeśli reklamacja zostanie odrzucona, odsyłamy produkt do klienta. 

Pobierz formularz reklamacji